Przenoszenie i układanie kostki brukowej

Układarka VM-301-PAVERMAX / DPF

VM-301 po raz pierwszy oferuje możliwość opcjonalnego zamontowania nowocześnie zaprojektowanej, w pełni przeszklonej kabiny z rur stalowych, chroniącej przed czynnikami atmosferycznymi, wyposażonej w ogrzewanie i wycieraczkę szyby.

(Standard w VM-301-KJ-PAVERMAX). VM-301 wyposażono też w lżejszą pokrywę z tworzywa sztucznego.

Układarka VM-301-GREENLINEF
Bezemisyjna i cicha praca Bardzo niskie wibracje Bardzo efektywne wykorzystanie energii dzięki wysokiej sprawności silników elektrycznych Wyświetlacz wskazujący m.in. stan naładowania, prędkość jazdy i godziny pracy
Hydrauliczny chwytak brukarski HVZ-ECO

Pracując z chwytakami hydraulicznymi, możesz zwiększyć wydajność układania bruku – a to się opłaci! Każdy, kto układa więcej niż 5000 m2 kostki rocznie, powinien poważnie rozważyć nabycie układarki Probst. Pomysłowe chwytaki brukarskie Probst opłacą się również przy niewielkich zakresach prac

Hydrauliczny chwytak brukarski HVZ / HVZ-UNI / HVZ-UNI-II

Wszystko jest kwestią doboru odpowiedniego chwytaka. Do układania prezentowanych konfi guracji kostki brukowej doskonale nadają się wszystkie chwytaki Probst. Mamy też odpowiednie rozwiązanie dla nietypowych kształtów kostki i wzorów wiązania – zapraszamy do kontaktu!

Wózek brukarski VTK-V / VTK-V-AR

W pracach brukarskich nawet 70% czasu zajmuje transport materiałów!

W porównaniu z przenoszeniem ręcznym lub przy użyciu taczki, inwestycja w wózek VTK-V zwraca się już po przetransportowaniu ok. 900 m² kostki!